Urządzenia Hi-tech

Oczyszczane wodorowe

Główną przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry jest nadmiar wolnych rodników. Jednym z zabiegów prowadzącym do zmniejszenia ilości wolnych rodników jest zabieg oczyszczania wodorowego,  wykonywany wodą z dużą zawartością cząstek wodoru.
Głównym celem oczyszczania wodorowego jest dostarczenie skórze wody z cząsteczkami wodoru, który zlikwiduje wolne rodniki. Cząsteczki wodoru łącząc się z wolnym rodnikiem przekształcają się w wodę i tlen.

Oxybrazja

Oxybrazja to jeden z najbardziej innowacyjnych sposobów rewitalizacji skóry ze szczególnym zaleceniem dla cer wrażliwych, alergicznych i naczyniowych. Zabieg oxybrazji polega na złuszczeniu martwej warstwy naskórka za pomocą jednoczesnej aplikacji tlenu i strumienia soli fizjologicznej. Tlen ma za zadanie pobudzić odbudowę włókien kolagenowych, które poprawiają elastyczność skóry i naczyń włosowatych oraz poprzez dezynfekcję zahamować rozwój trądziku. Bardzo skutecznie łagodzi różnego rodzaju stany zapalne oraz nawilża i zmiękcza skórę

Infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa to efektywne i efektowne rozprowadzanie kosmetyku na skórze przy pomocy specjalnej dyszy ze zbiorniczkiem na kosmetyk. Jest to zabieg bankietowy, bardzo przyjemny dla klienta, i powodujący, że każdy kosmetyk zostanie rozprowadzony w sposób bardzo ekonomiczny. Jednocześnie dotlenia skórę.

Masaż tlenowy

Masaż tlenowy to dotlenienie skóry przy jednoczesnym w miarę delikatnym jej masowaniu. Wykonywany jest przy pomocy specjalnej dyszy w kształcie talerzyka z otworem w środku. Masaż tlenowy zastępuje masaż manualny, jednocześnie dotleniając skórę. Zalecamy go również przy bardzo wrażliwych skórach.

Informacje o zabiegu

CZAS ZABIEGU

60- 90 minut

CZĘSCI CIAŁA

twarz, szyja, dekolt

ZNIECZULENIE

brak

LICZBA ZABIEGÓW

REKONWALESCENCJA

brak

EFEKTY

po 1. zabiegu

WYKONUJE

kosmetolog

Zainteresowana?
Złóż rezerwację!

Eugeniusza Węgrzyna 4
Lokal U3,
80-175 Gdańsk

W tygodniu : 10:00 – 19:00
Sobota : 10:00 – 14:00
Niedziela: nieczynne