Medycna Estetyczna

Stymulatory tkankowe

Zabiegi z zastosowaniem stymulatorów tkankowych stosuje się do odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji komórek skóry, kolagenu i elastyny. Stymulatory tkankowe nie zmieniają rysów twarzy pod względem wolumetrycznym. Pobudzają skórę do samodzielnej regeneracji, zapewniając trwały i naturalny efekt. Stymulują fibroblasty do wzmożonej produkcji kolagenu, dzięki czemu skóra staje się ujędrniona, nawilżona, rozjaśniona i zagęszczona, owal twarzy, bardziej podkreślony, poprzez redukcję drugiego podbródka czy „chomików”, a zmarszczki zredukowane. Ilość preparatów stymulujących cały czas rośnie, a każdy z nich jest inny i może różnić się pod względem substancji czynnych, wskazań, działania, obszarów leczenia i rezultatów. 

PROFHILO

Najbardziej popularny stymulator tkankowy. Przywraca młody wygląd skórze, wygładza zmarszczki i linie mimiczne. Preparat wstrzykiwany jest w 5 punktach po obu stronach twarzy, maksymalizując działanie w okolicy jarzmowej i przedusznej, a także w okolicach brody i policzków. Preparat stwarza pod skórą siatkę z kwasu hialuronowego, stając się “eliksirem młodości”. Produkt posiada najwyższe stężenie substancji czynnej- aż 64 mg.

JALUPRO CLASSIC

Przywraca naturalny blask i elastyczność skórze oraz zapobiega utracie jej jędrności. Preparat stosuje się na skórę twarzy. Przyczynia się do redukcji zmarszczek i stymulowania fibroblastów do wzmożonej produkcji kolagenu, w rezultacie skóra staje się bardziej elastyczna, lepiej nawilżona i odżywiona. Doskonały zabieg na rozstępy, blizny, blizny potrądzikowe.

JALUPRO HMW

W preparacie występuje wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy o zwiększonej lepkości, co warunkuje dłuższe utrzymywanie się efektów zabiegowych. Po zastosowaniu produktu Jalupro skóra ulega silnemu nawilżeniu i odżywieniu, co powoduje zwiększenie jej elastyczności i napięcia. Zahamowany zostaje proces rozpadu włókien kolagenowych. Jest to produkt, do którego zadań należy biorewitalizacja obszarów skóry, najbardziej narażonych na powstawanie głębokich zmarszczek i bruzd np. skóra szyi i dekoltu, rynienka doliny łez, bruzda nosowo-wargowa.

NUCLEOFILL

Produkty Nucleofill to seria preparatów do głębokiej odnowy i bioresktukturyzacji skóry opierającej się na liftingu, działaniu antyoksydacyjnemu oraz intensywnym nawilżeniu głębokich warstw skóry.
Skóra po zabiegach produktem Nucleofill Strong 1,5ml zostanie wprowadzona w proces biostymulacji i zacznie się regenerować, ulegnie zagęszczeniu i ujędrnieniu. Dodatkowe działanie antoksydacyjne i nawilżające spowoduje wyraźne odmłodzenie skóry, która jednocześnie stanie się promienna i zaczną zanikać objawy stresu oksydacyjnego, poprawi się koloryt skóry, a drobne zmarszczki ulegną spłyceniu. 

LUMI EYES

Lumi Eyes to nowoczesny stymulator tkankowy dedykowany do zabiegów mezoterapii okolic oczu i doliny łez. Preparat odbudowuje uszkodzenia skóry właściwej za pomocą polinukleotydów, które wykazują działanie regenerujące. Efektem zastosowania Lumi Eyes jest intensywnie nawilżona i odmłodzona skóra bez objawów zmęczenia i zasinienia oraz pozbawiona płytkich zmarszczek.

Wskazania 

oznaki starzenia się, w postaci załamań skórnych

zarysowana bruzda nosowo-wargowa

widoczna rynienka doliny łez

kurze łapki

zasinienia pod oczami

utrata jędrności 

spadek gęstości skóry

zaburzony owal twarzy, tzw. chomiki

przesuszona i poszarzała skóra

działanie profilaktyczne

Informacje o zabiegu

CZAS ZABIEGU

Nici rewitalizujące: 30 min
Nici haczykowe : 60 min

CZĘSCI CIAŁA

Twarz, okolice oczu

ZNIECZULENIE

maścią

LICZBA ZABIEGÓW

2-4 zabiegów co 2- 4 tygodni

REKONWALESCENCJA

około 2 dni

EFEKTY

po 1. zabiegu

WYKONUJE

kosmetolog

Zainteresowana?
Złóż rezerwację!

Eugeniusza Węgrzyna 4
Lokal U3,
80-175 Gdańsk

W tygodniu : 10:00 – 19:00
Sobota : 10:00 – 14:00
Niedziela: nieczynne