Medycna Estetyczna

Nici

Zabieg nićmi to doskonały sposób na wygładzenie drobnych zmarszczek, nadanie prawidłowego owalu twarzy, czy przywrócenie skórze elastyczności. Wykonane są z substancji całkowicie biokompatybilnej i bioabsorbowalnej, która działa stymulująco na skórę, zwiększając syntezę kolagenu i elastyny odpowiedzialnych za gęstość i sprężystość skóry

Nici rewitalizujące

Nici PDO i PLLA to krótkie nici z których tworzy się na odpowiedniej głębokości pod skórą „rusztowanie”, które podpiera skórę i widocznie redukuje widoczność zmarszczek. Dodatkowo działają stymulująco na poprawę sprężystości skóry, co pozwala uzyskać efekt odmłodzenia. Jest to mało-inwazyjna oraz prawie bezbolesna metoda wykorzystywana jako skuteczny zabieg modelujący jak i rewitalizujący, przy zachowaniu naturalnych rysów twarzy. Rodzaj oraz substancja z której wykonane są nici dobierany jest indywidualnie przez zabiegowca. Pierwsze efekty widoczne są po 2-3 tygodniach, a znacząca poprawa następuje po 2-3 miesiącach, kiedy to nić zaczyna się rozpuszczać i wytwarzany zostaje nowy kolagen. Efekt zabiegu jest długotrwały- nawet do 2 lat.

Nici haczykowe

Zabieg z wykorzystaniem nic haczykowych jest to mało-inwazyjna alternatywa dla chirurgicznego liftingu twarzy. Podczas zabiegu użyta zostaje cieniutka kaniula, za pomocą której nić jest umieszczana pod skórą. Wprowadzona nić, dzięki haczykowatej strukturze, osadza się w tkance, a odpowiednio ją podciągając twarz jest modelowana. Uzyskujemy w ten sposób efekt liftingu twarzy poprzez poprawę owalu twarzy, uniesienie łuków brwiowych, likwidację bruzd nosowo-wargowych, „chomików” czy modelowanie podbródka.

Wskazania 

utrata jędrnośc skóry

drobne zmarszczki

opadające policzki

opadające kąciki ust

opadające brwi

redukcja fałdu podbródkowego

poprawa linii żuchwy

poprawa owalu twarzy

Informacje o zabiegu

CZAS ZABIEGU

Nici rewitalizujące: 45 min
Nici haczykowe : 60 min

CZĘSCI CIAŁA

Twarz, szyja

ZNIECZULENIE

Nici rewitalizujące: Maścią

Nici haczykowe : Miejscowe

LICZBA ZABIEGÓW

1 zabieg co 1,5 roku

REKONWALESCENCJA

Nici rewitalizujące: około 7 dni

Nici haczykowe :
około 14 dni

EFEKTY

Nici rewitalizujące:
po 2-3 tygodniach

Nici haczykowe : bezpośrednio po zabiegu

WYKONUJE

lekarz, kosmetolog

Zainteresowana?
Złóż rezerwację!

Eugeniusza Węgrzyna 4
Lokal U3,
80-175 Gdańsk

W tygodniu : 10:00 – 19:00
Sobota : 10:00 – 14:00
Niedziela: nieczynne