Kosmetologia

Mezoterapia igłowa

Warto się zdecydować na zabieg gdy skóra jest sucha, zmęczona, pojawiają się na niej przebarwienia, oznaki starzenia lub zmiany potrądzikowe, ma ziemisty kolor, ale również kiedy chcemy odświeżyć swój wygląd i dodać sobie naturalnego blasku.

Odśwież wygląd swojej skóry

Mezoterapia igłowa jest to zabieg, który można przeprowadzić na różnych obszarach ciała, przede wszystkim twarzy, szyi, dekolcie, grzbietach dłoni, a także wewnętrznej stronie ramion czy ud oraz brzuchu. Warto się na niego zdecydować gdy skóra jest sucha, zmęczona, pojawiają się na niej przebarwienia, oznaki starzenia lub zmiany potrądzikowe, ma ziemisty kolor, ale również kiedy chcemy odświeżyć swój wygląd i dodać sobie naturalnego blasku.

W zabiegu mezoterapii wykorzystywane są różnego rodzaju preparaty zawierające kwas hialuronowy, koktajl witamin, aminokwasy, mikroelementy jak i stymulatory tkankowe.

Rodzaj preparatu dobierany jest indywidualnie przez zabiegowca w zależności od potrzeb skóry. Mezoterapia polega na wykonywaniu nakłuć cienką igłą i podawaniu preparatu w powierzchniowych warstwach skóry.

Mezoterapia igłowa okolic oczu

Okolica wokół oczu jest wyjątkowo delikatna i wymaga szczególnej pielęgnacji. Skóra na dolnej i górnej powiece jest najcieńsza na całym ciele, dlatego szybko traci jędrność i pojawiają się na niej drobne zmarszczki, cienie i zasinienia, a także opuchlizna. Dzięki zabiegowi mezoterapii, możliwe jest zminimalizowanie tych zmian oraz poprawa jędrności i wyglądu okolicy oczu. W tym przypadku idealnie sprawdzają się preparaty z kwasem hialuronowym, antyoksydantami, flawonoidami, peptydami lub polinukleotydami.

Wskazania

nawilżenie skóry

redukcja drobnych zmarszczek

rozjaśnienie skóry

poprawa konturu oczu

działanie antyoksydacyjne

poprawa mikrokrążenia

Odświeżenie skóry

Poprawa kondycji skóry

Informacje o zabiegu

CZAS ZABIEGU

30-60 minut

CZĘSCI CIAŁA

twarz, szyja, dekolt, grzbiet dłoni, uda, ramiona, brzuch

ZNIECZULENIE

znieczulenie maścią

LICZBA ZABIEGÓW

3 zabiegi co 2 tygodnie

REKONWALESCENCJA

1-2 dni

EFEKTY

po 1 zabiegu

WYKONUJE

kosmetolog

Zainteresowana?
Złóż rezerwację!

Eugeniusza Węgrzyna 4
Lokal U3,
80-175 Gdańsk

W tygodniu : 10:00 – 19:00
Sobota : 10:00 – 14:00
Niedziela: nieczynne