Kosmetologia

Brwi i rzęsy

Stylizacja brwi polega na indywidualnym doborze kształtu, grubości i kolorystyki, w celu stworzenia brwi perfekcyjnych, idealnie dobranych do owalu twarz, koloru włosów i karnacji.

Piękne rzęsy i brwi

Do najbardziej popularnych metod stylizacji brwi należy klasyczna henna wraz z regulacją. Dzięki temu zabiegowi możemy uzyskać efekt idealnie dobranego kształtu i koloru brwi do naszej twarzy. 

Alternatywą dla tego zabiegu jest henna pudrowa. Efekty utrzymują się nawet do dwóch tygodni dłużej niż przy hennie klasycznej, a wyboru jest bardzo wiele odcieni, które można ze sobą mieszać, przez co możliwe jest stworzenie idealnego odcienia dla każdego koloru włosów czy karnacji. Jest to również zabieg pielęgnacyjny, który wzmacnia i odżywia brwi.  

Geometria brwi polega na wyznaczeniu linii względem punktów twarzy, dzięki czemu możliwe jest stworzenie idealnego kształtu, dopasowanego indywidualnie do twarzy. Zabieg ten wykonuje się przy pomocy specjalnych urządzeń, jak na przykład suwmiarka lub nici do geometrii. Geometria brwi pozwala na wyrównanie asymetrii łuków brwiowych i stworzenie perfekcyjnych, równych brwi pasujących do danej twarzy.

Laminacja brwi zapewnia naturalny efekt i idealny kształt łuku brwiowego. Dzięki temu zabiegowi, możemy ułożyć brwi w dowolny sposób tak, aby poprawić ich kierunek. Efektem są brwi wyglądające jakby były przeczesane żelem, a dzięki olejkom zawartym w stosowanych preparatach, włoski są odżywione i mają subtelny blask. Efekt utrzymuje się około miesiąca.

Zainteresowana?
Złóż rezerwację!

Eugeniusza Węgrzyna 4
Lokal U3,
80-175 Gdańsk

W tygodniu : 10:00 – 19:00
Sobota : 10:00 – 14:00
Niedziela: nieczynne