Medycyna Estetyczna

Wypełnianie kwasem hiarulonowym

Kwas hialuronowy to jeden z najczęściej wykorzystywanych i najskuteczniejszych preparatów w medycynie estetycznej. Jest on substancją naturalnie występująca w skórze utrzymując jej właściwy poziom nawilżenia oraz jędrności.

Pozbądź się zmarszczek!

Kwas hialuronowy to jeden z najczęściej wykorzystywanych i najskuteczniejszych preparatów w medycynie estetycznej. Jest on substancją naturalnie występująca w skórze utrzymując jej właściwy poziom nawilżenia oraz jędrności. Z wiekiem jego ilość maleje, przez co skóra wiotczeje, zmienia się owal twarzy, pojawiają się zmarszczki, a policzki i usta tracą objętość.

Z pomocą przychodzą zabiegi medycyny estetycznej z wykorzystaniem preparatów zawierających kwas hialuronowych. W zależności od stopnia usieciowania kwasu, podawany jest on w celu korekcji zmarszczek, wolumetrii twarzy lub powiększania ust.

W Bliss-Gdańsk wykorzystujemy preparaty Stylage oraz Neauvia.

Korekcja zmarszczek

Zabieg wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym polega na wstrzyknięciu w głąb naskórka w miejscu potrzebującym odnowy, preparatu z kwasem hialuronowym. Otrzymujemy efekt wygładzenia lub zniwelowania zmarszczek, m.in. wokół ust, oczu czy bruzd nosowo-wargowych. Pozwala to na uzyskanie młodszego wyglądu, a efekty są bardzo naturalne, widoczne od razu i utrzymują się około 12 miesięcy.

Wolumetria

W zabiegu wolumetrii wykorzystywana jest specjalna odmiana usieciowanego kwasu hialuronowego. Dzięki temu zabiegowi możliwe jest uwydatnienie kości policzkowych, unoszenie tzw. „chomików”, modelowanie policzków, wypełnianie „doliny łez”, konturowanie zarysu żuchwy, wyrównanie objętości twarzy. Przed zabiegiem zastosowane zostaje znieczulenie miejscowe maścią, dzięki czemu zabieg jest praktycznie bezbolesny, odczuwalne jest jedynie rozpieranie preparatu w tkankach.

Powiększanie ust

Wypełnianie ust kwasem hialuronowym to obecnie jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Czasem korekta kształtu i rozmiaru warg może zupełnie zmienić proporcje twarzy, sprawiając, że będzie wyglądać bardziej harmonijnie. Podczas tego zabiegu stosowane są różne techniki wypełniania, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie pożądanego efektu. Umożliwia nam to powiększenie ust, wymodelowanie kształtu, poprawienie konturu, zniwelowanie asymetrii, poprawę jędrności i nawilżenia, a efekty mogą być zarówno bardzo delikatne i naturalne, jak i bardziej spektakularne- w zależności od oczekiwań.

Wskazania

zmarszczki poprzeczne czoła

lwia zmarszczka

zmarszczki palacza

nadpotliwość pach, dłoni i stóp

Informacje o zabiegu

CZAS ZABIEGU

30 minut

CZĘSCI CIAŁA

twarz, pachy, dłonie, stopy

ZNIECZULENIE

Maścią

LICZBA ZABIEGÓW

1 zabieg co 6- 12 miesiecy

REKONWALESCENCJA

około 3 dni

EFEKTY

po około 7 dniach

WYKONUJE

lekarz

Zainteresowana?
Złóż rezerwację!

Eugeniusza Węgrzyna 4
Lokal U3,
80-175 Gdańsk

W tygodniu : 10:00 – 19:00
Sobota : 10:00 – 14:00
Niedziela: nieczynne