Kosmetologia

Zabiegi mesoestetic

Wszystkie etapy starzenia należy traktować w różny sposób. W tym celu mesoestetic® oferuje specjalne kuracje przeciwdziałające efektom starzenia, oparte zarówno na zapobieganiu, jak i łagodzeniu, i dostosowane do każdego z etapów

Age element

Warunki środowiskowe, doświadczenia i styl życia są głównymi aktywatorami mechanizmów epigenetycznych- jednocześnie promują i przyspieszają główne i widoczne oznaki starzenia się. Najnowsze osiągnięcia naukowe mają na celu reagowanie na zmiany epigenetyczne, równocześnie biorą pod uwagę naturalne procesy ochrony i naprawy skóry.

Najnowszej generacji profesjonalny zabieg przeciwstarzeniowy age element inspirowany jest najbardziej zaawansowaną technologią medyczno- kosmetyczną. Działa poprzez modulowanie mechanizmów epigentycznych, by przywrócić regenerującą i proliferacyjną aktywność skóry.

Protokół zabiegowy składa się ze dobranych do potrzeb skóry etapów, m.in. fazy oczyszczania, stymulacji, aktywacji odpowiednio dobranymi boosterami oraz wzmocnienia maską. Cała procedura jest przyjemna i relaksująca, a efekty widać bezpośrednio po zabiegu.

Global eyecon

Okolica oczu to obszar szczególnie wrażliwy o zróżnicowanych cechach anatomicznych, dlatego zabieg na tę część twarzy musi być specyficzny. 

Jest to profesjonalny zabieg odmładzający na okolicę oczu, łączący dedykowany peeling i mezoterapie mikroigłową, o globalnym działaniu korygującym zmarszczki, redukującym obrzęki i cienie, poprawiającym napięcie skóry i rozjaśniającym przebarwienia w okolicach oka. 

Terapię wykonuje się w serii 6 zabiegów w odstępach tygodniowych wykonując naprzemiennie peeling z wykorzystaniem specjalnie stworzonego roztworu złuszczająco- stymulującego oraz mezoterapię mikroigłową, przy pomocy Dermapen 4, wykorzystując roztwór transepidermalny łączący składniki o działaniu depigmentującym i usprawniającym krążenie. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, a efekt można wzmocnić poprzez uzupełnienie o odpowiednią pielęgnację domową.

Mesoéclat

Zabieg został opracowany z myślą o najskuteczniejszej i natychmiastowej stymulacji naturalnych mechanizmów obronnych skóry w celu efektywnego zwalczania wszelkich czynników przyspieszających fizjologiczny proces starzenia się skóry. mesoéclat stymuluje skórę właściwą, dostarczając niezbędnych elementów do optymalnego jej odżywienia i nawilżenia. Oddziałuje głęboko i bezpośrednio na oznaki starzenia i zmęczenia, poprawiając wygląd i kondycję skóry już po pierwszym zabiegu.

Składa się on z dwóch etapów: fazy stymulacji, roztworem złuszczającym wierzchnie warstwy naskórka, pobudzając odnowę komórkową i redukując niedoskonałości skóry, oraz fazy dostarczania substancji aktywnych niezbędnych do optymalnego nawilżenia i odżywienia skóry, poprzez nałożenie ampułki zawierającej skoncentrowany koktajl substancji aktywnych.

Wskazania

opadająca górna powieka

zmarszczki mimiczne i grawitacyjne

obrzęki pod oczami

cienie pod oczami

poprawa kolorytu i rozjaśnienie skóry

utrata jędrności i gęstości skóry

Informacje o zabiegu

CZAS ZABIEGU

60- 90min

CZĘSCI CIAŁA

age element:
twarz, dekolt, szyja

global eyecon:
okolica oka

mesoéclat:
twarz, szyja, dekolt, grzbiet dłoni

ZNIECZULENIE

brak

LICZBA ZABIEGÓW

age element :
1 zabieg co 3 miesiące

global eyecon:
6 zabiegów co 1 tydzień

mesoéclat:
5 zabiegów co 2 tygodnie

REKONWALESCENCJA

age element: brak
global eyecon: 1 dzień
mesoéclat: 1 dzień

EFEKTY

po 1. zabiegu

WYKONUJE

kosmetolog

Zainteresowana?
Złóż rezerwację!

Eugeniusza Węgrzyna 4
Lokal U3,
80-175 Gdańsk

W tygodniu : 10:00 – 19:00
Sobota : 10:00 – 14:00
Niedziela: nieczynne