Pielęgnacja
dłoni i stóp

Zadbane dłonie i stopy zdecydowanie dodają pewności siebie. W naszym gabinecie oferujemy wiele rodzajów manicure, takich jak np. manicure klasyczny, kombinowany czy męski. Polegają one miedzy innymi na skróceniu i opiłowaniu paznokci, usunięciu skórek, malowaniu odżywką lub lakierem. Dzięki temu zabiegowi uzyskujemy naturalny efekt zadbanych dłoni.

Manicure hybrydowy

Jest to propozycja do osób, które cenią sobie oszczędność czasu, elegancki wygląd, lubią kolor i zależy im na trwałym efekcie przez kilka tygodni. Jest to jeden z najchętniej wybieranych rodzajów manicure, ponieważ zwykłe lakiery nie mogą pochwalić się taka trwałością jak lakiery hybrydowe. Ten rodzaj manicure wyróżnia się nieskazitelnym połyskiem, brakiem odprysków oraz równie szeroką gamą kolorów co standardowe lakiery. Są wśród nich zarówno kolory neonowe, klasyczne i eleganckie odcienie czerwieni, brązu czy granatu, jak i naturalne beże oraz nude. Możliwe jest również wykonanie manicure ozdobnego, czyli french, Baby Boomer, wzorki czy naklejki, pieczątki i ozdoby przyklejane.

Paznokcie żelowe

Pokrycie paznokci żelem ma na celu przede wszystkim utwardzić paznokcie. Na odpowiednio przygotowaną płytkę paznokcia nakłada się specjalistyczny żel, który następnie utwardza się poprzez naświetlanie lampą UV. Dzięki temu zabiegowi możliwe jest nadanie paznokciom pożądanej długości oraz kształtu. Dzięki odpowiedniej technice nakładania żelu oraz odpowiednim jego opracowaniu, uzyskany efekt jest bardzo naturalny.

Pedicure

Pedicure jest zabiegiem dla skóry i paznokci stóp, stosowanym w celach kosmetycznych lub leczniczych. Odpowiednia forma pedicure jest dobierana do zapotrzebowania klienta. Do podstawowych czynności należy usunięcie zgrubień na piętach, skrócenie i nadanie odpowiedniego kształtu płytce paznokcia, nakładanie preparatów nawilżających skórę stóp, malowanie odżywką lub lakierem. 

Na pedicure leczniczy warto się zdecydować, jeśli chcemy uporać się z takimi zmianami jak odciski, nagniotki, modzele, pękające pięty czy wrastające paznokcie. W razie potrzeby podolog zaleca konsultację z lekarzem odpowiedniej specjalizacji.

Zainteresowana?
Złóż rezerwację!

Eugeniusza Węgrzyna 4
Lokal U3,
80-175 Gdańsk

W tygodniu : 10:00 – 19:00
Sobota : 10:00 – 14:00
Niedziela: nieczynne